Android Commander

0.7.9.11

Android terminalinizi Windows'tan yönetin

oy
0

187.6k

Bu uygulamayı oyla

Android Commander, Android terminalimizi (cep telefonu veya tablet) masaüstü bilgisayarımızdan rahatça yönetebildiğimiz bir uygulamadır.

Bunun için, üç şeye ihtiyacımız vardır: 'rootlu' bir Android terminali, bir USB kablosu ve bilgisayarımıza yüklü bir ADB USB sürücüsü.

Uygulama, bir kez yüklendiğinde ve çalıştırıldığında, rahat bir Windows arayüzünden bütün araçları kullanarak Android terminalimizle çalışmamıza izin verir. Daha sonra, uygulamaları yükleyebilir ve kaldırabiliriz; terminalle ilgili bilgileri kontrol edebilir (pil durumu da dahil) ve ekran görüntüleri bile alabiliriz.

Her durumda, bu uygulamanın en iyi özelliği arayüzünün rahat ve sezgisel olmasıdır. Uygulamalarla ilgili bütün bilgileri görebilir, bilgisayarımızda bulunan APKsleri yükleyebilir veya tek bir tıkla diğer uygulamaları kalıcı olarak silebiliriz.

Bilgisayarınızda Android için ADB sürücüleri yüklü olması ve kullanımını biraz karmaşık hale getiren diğer gereksinimleri olmasına rağmen; Android Commander, güçlü bir uygulama olmasının yanısıra açık bir şekilde kullanışlıdır da.
Uptodown X